Invoice payment
  I have read privacy policy and agree that my personal data will be processed for the purpose of executing the request.
Register →

Šiuo metu planuojamos 22 sesijos. Pagal galimybes bus galima papildyti egzistuojančias arba organizuoti papildomai dar dvi iki pusantros valandos truksiančias sesijas. Bendradarbiaujame su egzistuojančiais partneriais, informuojame ir Jus: jei matote tam tikrų temų poreikį ir naudą Lietuvos valstybei bei verslui, prašom kreiptis – laukiame Jūsų pasiūlymų.

Spalio 10 dieną ketiname paskelbti preliminarų forumo „Vilnius GreenTech“ turinį. Tikimės, kad jame bus matyti didelė dalis forumo medžiagos, todėl prašom neatidėlioti savo sprendimų, ir jei matote naudą Jums, forumui, Lietuvos verslui ir valstybei, raginame kreiptis dėl bendradarbiavimo.

Kviečiame vienytis demokratines jėgas. Gerbiami verslo, politikos, mokslo ir visuomenės lyderiai, kviečiame visus įsitraukti ir paremti forumo „Vilnius GreenTech“ misiją tiek savo idėjomis, tiek turinio formavimu ar, esant galimybių, savo finansine parama. Neabejojame, kad tik vienydamiesi galime įgyvendinti svarbiausią forumo misiją – paskatinti žaliąją pažangą, kuri stiprintų Lietuvos valstybę ir ilgainiui mažintų Rusijos režimo pajamas, taigi – ir galimybes tęsti šį karą bei pradėti naujų.

Forumo organizatorius – Demokratijos plėtros fondas

Kontaktai:

Almantas Gliožeris

+37061643444

almantas@valstybe.eu

The Forum program will be announced on October 10.We invite business leaders and experts to collaborate and propose topics of interest to the progress of lithuanian business

Reach us via e-mail